درب برقی درب کرکره ای

تاریخ انتشار : 01 تیر , 1401

درب برقی :
استفاده از درب برقی برای پارکینگ، یکی از ملزومات جامعه امروز است. این درب‌ها به آسانی باز و سپس بسته می‌شوند و زیبایی خاصی نیز به ساختمان مورد نظر می‌دهند. درب برقی پارکینگی، در اماکن عمومی و خصوصی قابل استفاده است. این درب‌ها، به صورت خودکار و تنها با فشار یک دکمه، باز و بسته می‌شوند و عبور و مرور را تسهیل می‌نمایند و از طرفی کنترل ساختمان به راحتی اتفاق می افتد. درب برقی پارکینگ، به شکل تک لنگه و دو لنگه دیده می‌شود.
درب برقی پارکینگ به صورت تک لنگه، از یک لنگه درب، تشکیل شده است که از سمت راست یا چپ باز و بسته می‌شود. این درب‌ها فضایی 90 درجه را به طور کامل باز می‌کنند تا رفت و آمد اتومبیل در مسیر پارکینگ، راحت‌تر شود.
این نوع از درب در ساختمان‌هایی استفاده می‌شود که در یک طرف ساختمان، فضای بسیاری وجود داشته باشد مثلا ساختمان‌های واقع در طبقه همکف و یا ساختمان‌هایی که در زیر‌زمین دارای پارکینگ هستند. درب تک لنگه، قابل نصب در پارکینگ‌های مسقف و ساختمان‌های حیاط‌‌دار است.
درب برقی پارکینگ به صورت دو لنگه، دو لنگه در، کنار هم واقع شده‌اند که هر دو با هم، باز و با هم، بسته می‌شوند و فضای نسبتا وسیعی را برای عبور و مرور اتومبیل‌ها ایجاد می‌کنند. بیش از 80 درصد از درب‌های برقی پارکینگ کشور از این نوع است.
درب‌های برقی پارکینگ، در اشکال مختلف تولید شده‌اند و با توجه به نوع کاربری مورد نیاز، می‌توان از انواع مختلف آن‌ها بهره گرفت.
درب برقی کرکره‌ای : درب برقی کرکره‌ای، نوعی کرکره پیشرفته است که با موتور و قدرت برق، کار می‌کند وبا حرکت به سمت بالا و پایین، باز و بسته می‌شود. این درب‌ها، معمولا به عنوان درب ورودی اصلی پارکینگ و برای جلوگیری ازورود افراد متفرقه به داخل ساختمان و جلوگیری از نفوذ نور و باد و باران و صدا به کار می‌رود و مخصوص کسانی است که می‌خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو، استفاده کنند.
اولین نکته در خرید این درب‌ها مرغوب بودن تیغه‌های آن‌هاست.( پیش نهاد ما به شما تیغه ای با استحکام بالا ( تیغه خرم آبادی) می باشد.

تعداد بازدید این مقاله : 651