درب برقی خرم آبادی با دانش روز دنیا توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت خود کمبود های موجود در بازار درب برقی ، آسانسور ،پمپ اب تحت فشار ، بالابر ، دوربین مداربسته ، درب اسلایدینگ ،راهبند را تا حد معقول و قابل قبولی بر طرف کرده و لذا هدف خود را بر پایه ی محصولی با کیفیت و رضایت مشتری در دستور کار دارد . کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی فروشگاه خرم ابادی به دقت مطالعه فرمایید.
 
ورود کاربران به وبسایت درب برقی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرحهای تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه خرم ابادی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویسها و خدمات فروشگاه خرم ابادی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه خرم ابادی از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب میشود. قوانین عمومی : توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه درب برقی خرم ابادی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های فروشگاه خرم ابادی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه خرم ابادی اقدام نماید. ارتباطات الکترونیکی هنگامی که شما از سروی سها و خدمات فروشگاه خرم ابادی استفاده میکنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید میکنید و یا به فروشگاه خرم ابادی ایمیل میزنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت میکنید که فروشگاه خرم ابادی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویسهای الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. سیاست های رعایت حریم شخصی فروشگاه خرم ابادی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند. فروشگاه خرم ابادی متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه خرم ابادی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان میدهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه خرم ابادی ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه خرم ابادی جزئی از اموال درب برقی خرم ابادی محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه خرم ابادی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه خرم ابادی محفوظ میدارد. علاوه بر این، اسکریپتها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه خرم ابادی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه خرم ابادی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجازبه بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وبسایت فروشگاه خرم ابادی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روشهای مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه خرم ابادی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه خرم ابادی ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد به عهده کاربران است. مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.darbebarghi.com و دوشماره موبایل09173029224 و 09175029224 و ایمیل است. ما با هیچ روش دیگری بجز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت ویا موبایلهای بالا با شما تماس نمیگیریم. وب سایت فروشگاه خرم ابادی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.darbebarghi.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره به غیر از آنچه در خود سایت معرفی شده است ندارد و غیر از مواردی که در سایت معرفی شده هیچگاه با شما تماس نمیگیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها میتوانند از آدرسهای ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشهای ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش میشوند. فروشگاه خرم آبادی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در شبانه روز امکان سفارش گذاری میدهد. کلیه سفارشهای ثبت شده در سایت فروشگاه خرم آبادی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار میگیرند. فروشگاه خرم ابادی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشهای ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را مینماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه خرم آبادی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه خرم آبادی محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. فروشگاه خرم آبادی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارشهای ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال میشود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه خرم آبادی محفوظ است. خسارت:  در هنگام حمل و نقل فروشگاه خرم آبادی همواره نهایت تلاش خود را میکند تا کلیه سفارشها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکتهای حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه خرم آبادی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران میکند. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه خرم آبادی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه خرم آبادی ارسال شود. خدمات پس از فروش فروشگاه خرم آبادی در راستای ایجاد سرویسهای ارزش افزوده، فروشگاه خرم آبادی این امکان را ایجاد نموده تا کالاهای ضمانت دار پس از تحویل در چارچوب قوانین گارانتی محصول طبق بند های زیر و قسمت ضمانت تعمیر کالا قابل تعمیر میشود. لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه خرم آبادی کنترل و بررسی میشود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق میشود. همچنین، این سرویس، اشکالهای فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، ویا شامل گارانتی نباشد را شامل نمیشود. آسیبهای فیزیکی ناشی از حمل و نقل یا اسیب هایی که عرفا شامل گارانتی نیست شامل استفاده از این سرویس نمیشود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید. برای استفاده از سرویس تضمین فروشگاه خرم آبادی ، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه خرم آبادی دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض یا تعمیر محسوب می شود. در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه خرم آبادی به اتمام برسد، و فروشگاه خرم آبادی امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، میتواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمیشود واین روال تا24ساعت پس از تحویل ممکن است. ارجاع و یا تعویض لوازم به هیچ عنوان ممکن نیست مگر اینکه معیوب باشد وواحد تعمیرات شرکت تایید نماید.

لازم بذکر است موارد فوق درصورتی ترتیب اثر داده می شودکه مشکل فنی و ایرادی در کالا وجود داشته باشد و یا اینکه در تماس با بخش ارجاع فروشگاه خرم آبادی دلیل قانع کننده ای برای بازگشت کالای ارائه شود لازم بذکر است در صورت بازگرداندن کالا هزینه ارسال آن به فروشگاه خرم ابادی بر عهده مشتری است. در خرید کالای برقی این نکته را مد نظر داشته باشید کالاهای برقی که وارداتی می باشد با ولتاژهای 220 ولت یا ... کار میکنند که اگر آنها را به برق شهری با ولتاژبیشتر از 220 ولت یا کمترمتصل نمایید موجب سوختگی و از کار افتادن آن محصول می شود لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی به برق با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری بوده و خرابی و سوختگی به دلایل فوق، شامل گارانتی یا امکان برگشت محصول نمیباشد به همین منظور برای جلوگیری از اتفاقات این چینین میبایست محافظ برق مناسب را مشتری تهیه کند. رنگ، سایز، مدل، تاریخ، تعداد، نوع بسته بندی و کلیه آپشن های سفارشات طبق اظهار مشتری در زمان ثیت سفارش انجام خواهد گرفت. در مواردی که خطایی در ارائه اطلاعات در زمان ثبت سفارش رخ دهد مسئولیتی متوجه فروشگاه خرم آبادی نمی باشد. همچنین در مواردی که خطا در ارسال سفارش توسط فروشنده رخ دهد مسئولیت حقوقی متوجه سایت فروشگاه خرم آبادی نمی باشد. مشتری کالا را درب منزل خود تحویل می گیرید و نیاز به مراجعه به گمرک یا ارگان و سازمانی نیست!(در صورت درخواست مشتری) جهت کاستن از حجم محموله ها و کاهش هزینه حمل، احتمال دارد سفارشات بدون جعبه و بسته بندی اورجینال به شما تحویل شوند. این موضوع مخصوصا در مورد سفارشات با بسته های حجیم و بزرگ صادق است. چنانچه وجود جعبه ضروری است کاربر می بایست در زمان ارسال لینک این مساله را مورد تاکید قرار دهد، تا درخواست وی با تخمین هزینه اضافی پردازش شده و اعلام شود. با توجه به احتمال باز شدن بسته ها در ایست وبازرسی ها، تحویل کالا در بسته بندی به صورت پلمپ و باز نشده قابل تضمین نخواهد بود اما تمام تلاش را خواهیم کرد مشکلی از بابت پلمپ پیش نیاید، هرچند این اتفاق به ندرت رخ می دهد به هر حال فروشگاه خرم آبادی حق باز نمودن هر بسته را در هر زمان از مراحل سفارش به هر دلیل برای خود محفوظ می دارد.در صورت توقیف کالا توسط مراجع ذیصلاح خود مشتری باید پیگیر ترخیص ان باشد. در ارسال لینک، و سفارش محصول دقت نمایید. در بسیاری از موارد بازگرداندن کالا مقرون به صرفه نیست.
 
چنانچه کالای سفارش داده شده توسط فروشنده اشتباه ارسال شود، مسئولیت این اشتباه از نظر قانونی متوجه فروشگاه خرم آبادی نخواهد بود. اما در صورتی که برای فروشگاه خرم آبادی اثبات شود کالا به هر دلیلی به دست مشتری نمی رسد که این موضوع بسیار نادر است تمام وجه پرداخت شده به مشتری برگردانده و تخفیفی ویژه در سفارش بعدی لحاظ میشود. ممکن است در یک فاکتور چندین کالا از سوی مشتری سفارش داده شده باشد وبعضی از انها فاقد گارانتی باشند که در فاکتور قید میشود.مواردی که گارانتی دارد در جلو نام محصول قید میشود. پس از واریز مبلغ کالا سریعا کالا اماده میشود به همین دلیل امکان بازگشت مبلغ میسر نمی باشد به همین جهت قبل از واریز تمام و کمال تصمیم خود را برای خرید بگیرید سپس اقدام نمایید. فروشگاه خرم آبادی سفارشات را پس از بررسی در انبار تایید کرده وتاییدیه ی فروشگاه خرم ابادی نشانه ی موجود بودن کالا وبسته شدن ثبت سفارش می باشدوپس از ان ارسال می نماید. اگر اختلافی میان کاربر و فروشگاه خرم آبادی به وجود آید، فروشگاه خرم آبادی تلاش خواهد کرد تا این اختلاف را به روش منصفانه، کم هزینه و بدون نیاز به مراجع قانونی حل کند. در صورت بروز هر گونه مشکل، از شما خواهشمندیم که در مرحله اول مستقیما با فروشگاه خرم آبادی تماس بگیرید. تلاش ما این خواهد بود که مسئله مربوطه را بدون نیاز به پیگیری حقوقی و در اسرع وقت حل و فصل نماییم. در سفارشات که با پست ارسال میشود در صورتی که بسته به دلایل مختلف مانند عدم حضور در محل ، عدم تحویل از پستچی یا هر مسئله اینچنینی بسته برگشت بخورد و خسارت ببیند فروشگاه خرم آبادی هیچ گونه مسئولیتی را به دلیل برگشت خوردن کالا نمی پذیرد و خسارتی نیز پرداخت نخواهد کرد. اگر بسته ارسالی هم خسارتی نبیند و قرار به ارسال دوباره باشد هزینه برگشت خوردن کالا که به فروشگاه خرم آبادی متحمل شده از مشتری دریافت می شود. کالاهایی که از نظر بعضی مراجع نیاز به برگ گمرکی باشد در صورت توقیف فروشگاه خرم آبادی نهایت تلاش خود را جهت رفع توقیف انجام می دهد مثل موتورهای وارداتی که از تهران به شیراز می اید ودر هنگام برگشت به تهران احتمال برخورد بامشکل دارد.  دستگاههای فرستنده از هر نوع و قطعات متعلق به آنها مگر با موافقت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هر مورد محتوا فروشگاه نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویسهای خود میکند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکتهای وارد کننده استفاده میکند. لازم به ذکر است فروشگاه خرم آبادی تضمین نمیکند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه خرم آبادی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. وب سایت فروشگاه خرم آبادی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحههای سایت خود و یا لینکهای مرده نمیپذیرد. سروﻳسهای سایت آنگونه که هست ارائه میشود و سایت فروشگاه خرم آبادی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که میتواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. 
کلیه محتویات سایت فروشگاه خرم آبادی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت فروشگاه خرم آبادی تعلق دارد. سیاست قیمت گذاری همکاران می توانند با ثبت همکاری قیمت همکاری را مشاهده وخرید کنند .همکاران استان فارس با معرفی همکاران وهمکاران استانهای دیگر با ارسال تصویر پروانه کسب اصالت همکاری ثابت وثبت می شود. سیاست قیمتگذاری در فروشگاه خرم آبادی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمتهای ارائه شده برای کالاها در فروشگاه خرم آبادی قیمتهای خرده فروشی است (البته سهم همکار محفوظ است) که غالباً توسط تولیدکننده و یا تامینکننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت میشوند.
 
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه خرم آبادی نمیتواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسانهایی در بازار و یا اشتباه در قیمتگذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه خرم آبادی موظف است موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد (از طریق یکی از راههای ایمیلی - تغییر وضعیت در سایت - sms و یا تلفنی) و سفارش را لغو نماید این نکته قابل ذکر است وقتی مشتری سفارش را ثبت کند (چه پرداخت آنلابن و چه پرداخت در محل انتخاب کند) به معنای تایید نهایی سفارش که منجر به ارسال از سوی فروشگاه خرم آبادی شود ندارد لذا بعد از بررسی و تایید قیمت و موجودی از سوی فروشگاه خرم ابادی، کالا برای مشتری ارسال می شود . لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال نمیشود. قیمت کلیه محصولات قیمت خود کالا است و مشتری مبلغ جداگانهای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت میکند و هزینههای بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع رسانی میشود،جداگانه محاسبه شود. ارسال کالا در قسمت روش های ارسال کالا به صورت کامل به روش ها و قوانین آن اشاره شده است که میبایستی به اینجا بروید و کامل مطالعه نمایید.

نمایندگی: نمایندگی ها پس از اضافه شدن اینجا اطلاع رسانی می شودقوه قهریه تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه خرم آبادی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
فروشگاه خرم آبادی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانالهای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.