درب اسلایدینگ

درب اسلایدینگ

دربی که به صورت اسلاید باز می شود و حداقل ۷۰ درصد بازشو می دهد و مناسب برای فضای های داخلی می باشد مانند بیمارستان ها درب اتوماتیک اسلایدینگ است. در بین درب های شیشه ای برقی این نوع درب ارزان تر است و هزینه نصب و راه اندازی نسبتا کمتری دارد. در مصرف انرژی تاثیر گذار است و صرفه جویی خوبی را با استفاده از این درب خواهیم داشت. شیشه های مورد استفاده در ساخت آن از نوع سکوریت مقاوم می باشد و در صورت شکستگی نیز هر متر مربع آن به قطعات ریز تقسیم می شود و به یکباره به اطراف نمی پاشد. امیدواریم توضیحات کاملی درباره اینکه درب اتوماتیک اسلایدینگ چیست؟ ارائه داده باشیم.
آدرس کارخانه درب اتوماتیک شیراز\r\nو اما کارخانه تولید قطعات بهترین محصولات درب اتوماتیک شیراز .برای تمامی عموم افراد شهر باز بوده و شما عزیزان می توانید از این مجموعه تولیدی دیدن کنید، چنانچه قصد دارید اطلاعات کامل تری از فعالیت این مجموعه به دست آورید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و یا با شماره دفتر تماس حاصل فرمایید.

darbebarghi.com
******************************************************************************************************************************************************


چگونه درب اتوماتیک شیشه ای را عیب یابی یا تعمیر کنم\r\nwww.darbebarghi.com\r\nدر این بخش به برخی از اشکالات رایج درزمینه درب اتوماتیک شیشه ای اشاره‌ شده و راه‌ حل ممکن برای عیب‌ یابی و تعمیر آنها بیان‌ شده است.تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای – تعمیر درب شیشه ای سکوریت – تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شیراز – تعمیر درب شیشه سکوریت – تعمیرات شیشه ای فک – تعمیرات شیشه ای آچیلان در\r\nتعمیر درب اتوماتیک شیشه ای – تعمیر درب شیشه ای سکوریت – تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای شیراز – تعمیر درب شیشه سکوریت – تعمیرات شیشه ای فک – تعمیرات شیشه ای آچیلان در\r\nآنچه در این مقاله خواهید خواند\r\n1) مشاهده آلارم خرابی بر روی صفحه نمایش مرکز کنترل\r\n   1-1) جدول عیب یابی اپراتور درب اتوماتیک FAAC مدل A100 و A140\r\n2) اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای چگونه خلاص می شود\r\n3) درب باز شده ولی بسته نمی شود\r\n4) درب به صورت خودبخود باز و بسته می شود\r\n5) درب بسته شده و باز نمی شود\r\n6) درب به محض بسته شدن دوباره باز می شود\r\n7) درب دیر باز می شود (برای باز شدن درب باید کاملا به درب نزدیک شده و ایستاد تا درب باز شود)\r\n8) درب اتوماتیک با ریموت باز نمی شود\r\n1) مشاهده آلارم خرابی بر روی صفحه نمایش مرکز کنترل\r\nاگرنشد زنگ بزن درب برقی خرم ابادیwww.darbebarghi.com\r\nبرخی اپراتورهای درب های شیشه ای مجهز به مدار فرمان هوشمند می باشند. این اپراتورها مجهز به انواع سنسور بوده و برحسب ایراد ایجاد شده در بخش های مختلف، پیغام هشدار مربوطه بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود و یا بوق هشدار فعال می گردد. در ادامه جدول عیب یابی مربوط به اپراتور درب اتوماتیک FAAC مدل A100 به عنوان نمونه ارائه شده است. در این جدول تمامی خطاهای سیستم توضیح داده شده و علت ایجاد خطا و راه حل های ممکن برای رفع خطا نیز بیان شده است. لازم به یادآوری است که انجام تعمیرات اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای حتما باید توسط تکنسین های دوره دیده و باتجربه انجام شود.\r\n1-1) جدول عیب یابی اپراتور درب اتوماتیک FAAC مدل A100 و A140 ) اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای چگونه خلاص می شود)(بلد نیستی خرابش نکن.میدونی که جنس ها چقدر گرون شده.کار رو بده به کاردون.نون رو بده به نونوا حتی اگر بسوزونه.)\r\nدر این حالت بررسی بفرمایید که هنگام فشردن شاسی فرمان یا زدن دکمه ریموت آیا موتور روشن می شود یا خیر. در صورتی که صدای به طور کلی با قطع برق دستگاه، موتور در حالت خلاص قرار گرفته و می توان لت های متحرک را با دست حرکت داد و درب را باز کرد. بغیر از قطع برق ورودی، راهکار دیگر برای قرار دادن دستگاه در حالت خلاص، استفاده از کلید کنترل عملکرد اپراتور می باشد. با استفاده از این کلید می توان اپراتور را در وضعیت دستی قرار داد. با این کار موتور از مدار خارج شده و می توان لت های متحرک را به راحتی با دست حرکت داد.
SD-KEEPER برای قرار دادن درب در حالت دائم باز در هنگام وصل بودن برق، در برخی اپراتورها یک اهرم مخصوص وجود دارد که با کشیدن اهرم قفل الکتریکی آزاد شده و درب به صورت اتوماتیک باز می شود. این اهرم در واقع برای باز نگهداشتن درب در مواقع اضطراری مانند زلزله و آتش سوزی می باشد و به عنوان اهرم خروج اضطراری شناخته می شود. اهرم خروج اضطراری معمولا بر روی کاور شاسی دستگاه نصب می شود.
درب باز شده ولی بسته نمی شود.
در این حالت ابتدا کلید تعیین وضعیت اپراتور را بررسی نمایید که در حالت دائم باز و یا خلاص نباشد و حتما آن را در حالت اتوماتیک قرار دهید. درصورتی که اپراتور مجهز به فتوسل (چشم ایمنی میان درب)‌ باشد بررسی نمایید که مانع فیزیکی در میان درب قرار نداشته باشد و فرستنده و گیرنده فتوسل به صورت صحیح در مقابل هم قرار داشته باشند. درصورت امکان برق دستگاه را قطع نمایید و درب را با دست حرکت دهید تا از عدم وجود مانع فیزیکی در برابر بسته شدن درب مطمئن شود و چک کنید که درب به صورت روان و یکنواخت حرکت کند. مدار فرمان دستگاه را بررسی نمایید درصورت مشاهده پیغام اخطار بر روی صفحه نمایش و یا شنیدن صدای بوق اخطار برای رفع عیب با تعمیرکار اپراتور تماس بگیرید.