آسانسور

آسانسور

امروزه دنیای صاحبان، طراحان، پیمانکاران و سازندگان ساختمانهای مدرن، دستخوش تغییرات شگرف شده است که تفکرهای سطحی و کوتاه مدت هیچگونه توجیه و جایگاهی در میان انبوه سازان ندارد و تفکر صحیح شما، منطبق با پیشرفت و نیز تکنولوژی روزافزون دنیای امروز است که منجر به موفقیتهای چشمگیر خواهد شد. شایان ذکر است تعریف و تمجید دیگران در خصوص موفقیتهای شما زمانی معنی خواهد داشت که بواسطه درک و رضایت مشتریان از انجام تعهدات حاصل شده باشد. به زبان ساده تر،‌ استقبال از نظرات و پیشنهادات مشتریان و ارج نهادن به خواسته های آنها است که میتوان با تکیه بر آن به اهداف بزرگ دست پیدا نمود.
شرکت طراحی مهندسی پویش گستر فراز، به عنوان یکی از شرکتهای ارائه دهنده خدماتی شامل مشاوره، طراحی، فروش، نصب و راه اندازی، تأمین قطعات، پشتیبانی، سرویس و نگهداری و نیز بازسازی و بهینه سازی انواع آسانسور و پله برقی توانسته است با تکیه بر تجارب مدیران و پرسنل متخصص خود که هرکدام دارای سوابق طولانی فعالیت در این صنعت میباشند، در کل کشور خود را مطرح نمایند. البته در راستای تحقق موارد مذکور معتقدیم، این اعتماد و آسایش شما مشتریان محترم بوده که باعث سوق دادن سیساستهای این شرکت در جهت نیل به اهداف مورد نظر شده است و امیدواریم به واسطه توجه به انتقادات و پیشنهادات مشتریان، بررسی نیازها، استفاده از پرسنل آموزش دیده و سایر عوامل مؤثر بتوانیم در سایه همین جلب رضایت مشتری، ضمن تکریم هر چه بیشتر شما، برترین آسانسور و پله برقی ها را با بالاترین کیفیت به شما معرفی و عرضه داشته و زمینه ساز  به سود رسیدن هر چه بیشتر مشتریان خود در سرتاسر کشور عزیزمان باشیم.

تلاش روز افزون اعضاء شرکت آسانسور و پله برقی پویش گستر فرازکه به عنوان یکی از خدمتگذاران این صنعت در زمینه سیستمهای انتقال عمودی در ایران مطرح میباشد سبب شد، که با توجه به خواسته های شما محصولات ذیل را پدید آوریم.

آسانسور با سیستم هیدرولیک دارای کنترل فرمان میکروپروسسور در انواع مختلف.

آسانسورهای از نوع بدون موتورخانه  در انواع مختلف (Machine Room Less).
آسانسورهای دارای موتور گیربکس و موتور خانه با سیستمهای AC2 - VVVF4.
آسانسور با سرعت بالا و بدون گیربکس به منظور افزایش بازدهی آسانسور و به حداقل رساندن استهلاک موتور و در نهایت افزایش عمر آسانسور و تجهیزات وابسته در انواع مختلف.
ساخت آسانسورهای خاص بنا به سفارش  مشتری در هر نوع.

ساخت آسانسورهای خاص بنا به سفارش  مشتری در هر نوع.